TW-18B/300
ACCU-DRAAIMETER, MET GECONTROLEERD KOPPEL
Galerij
TW-18B/300
Certificeringen & goedkeuringen
CE
Beschrijving
De draagbare accu-momentsleutel TW-18B/300 ontwikkelt een gelijkmatig geregeld koppel van 100 tot 300 Nm, waardoor onderhoud aan rails met maximale precisie en efficiëntie kan worden uitgevoerd. Deze momentschroevendraaier is compatibel met reactiearmen van verschillende lengtes en kan zich met een opmerkelijke veelzijdigheid aanpassen aan verschillende bedrijfsomstandigheden, waardoor hij een betrouwbare en veilige oplossing voor de spoorwegsector is.
Belangrijkste kenmerken:
Lees alles
Sluiten
Belangrijkste kenmerken:
- Ontwikkeld koppel min. 100 – max. 300 Nm.
- Compatibel met bussen uit de W-serie met standaard 1''-interface.
- Handmatige keuzeschakelaar voor het snel instellen van de koppelwaarde.
- Kleur geel volgens norm EN 13977.
- Beschermingsgraad IP44M.
- Antivibratiesysteem met veren.
- Kan worden gebruikt met transportwagen CS-EU.
- Krachtige borstelloze motor.
- CEMBRE 36V-accusysteem – compatibel met andere CEMBRE-accugereedschappen voor spoorwegen.
Kenmerken
bereik gebruikstemperatuur
-20 ÷ 50 °C
voedingsspanning
36 V
maximaal aanhaalmoment
300 Nm
Geometrie van het aanscherpelement
Zeskantbus
Vierkante bus
rechthoekige koker
Afmeting van het aanscherpelement
25.4 mm
aansluiting netvoeding
type C
Vermogen
Elektromotor (accu)
aanwezigheid display
Yes
Netto gewicht tijdens bedrijf
14 kg
Afmetingen
675x440x298 mm